• SK
 • EN
 • BLOG

  Prečo bola konferencia Czech Online Expo 2024 nezabudnuteľná? 

  Pokračujte nižšie

  5. ročník veľtrhu Czech Online Expo predstavuje špeciálnu príležitosť pre každého, kto si chce rozšíriť obzory zo sveta e-commercu, marketingu a technológii. Časť Targetovo tímu mala premiéru, druhá časť sa tešila na avizované novinky. Aký bol COE 2024? Dočítate sa v článku nižšie.

  2 dni, viac ako 100 tematických prednášok a 100 rečníkov

  V utorok ráno to celé vypuklo. Od skorého rána prebiehali v priestoroch výstaviska Letňany tematické prednášky v 35 minútových slotoch od skúsených rečníkov z praxe. Každý z nás si prišiel na svoje. Mohli sme si vybrať prednášky podľa zamerania od brandových, UX&CRO, E-shop Inspiration cez SEO, Content & copy až po E-mail & Marketing Automation a AI summit.

  Novinka: Eventový parťák Eventee

  Organizátori COE prišli tento rok so skvelou digitálnou vychytávkou. Vďaka appke Eventee sme mali všetky dôležité informácie na jednom mieste  — ako sa dostať na veľtrh, mapu veľtrhu alebo informácie o zmenách programu. 

  Navyše sme si mali možnosť vytvoriť program na mieru osrdiečkovaním obľúbených prednášok. Po ich skončení sme mohli zanechať hodnotenie. Dokonca bol priestor na networkovanie priamo v appke. Veľmi ceníme!

  Food courty s chuťami z celého sveta 

  Čo by bola konferencia bez fajneho jedla? Veľmi nás potešilo, že bufetový catering z minulého roka nahradili food courty. Organizátori pripravili veľkú food zónu, v ktorej sme si mohli vybrať z chutí z celého sveta. Nový level gastra, ktorý sme si mohli dopriať, potešil naše chuťové bunky. Najviac nám chutilo u @littlesaigon. 

  Inovatívne vychytávky: Zóna na vyventilovanie a personalizované videá

  Medzi interaktívne tohtoročné novinky patril stánok @webout, ktorý nás absolútne nadchol. Na vlastnej koži sme si mohli vyskúšať najpokročilejšie personalizované videá v reálnom čase. Originálne personalizované videá na mieru sú skvelý nástroj na budovanie značky, budovanie vzťahu so zákazníkmi alebo zvyšovanie konverzií.

  V závere konferencie sa chalani stratili v gamerskej zóne pri X-boxe, kde sa dobíjali dopamínom 🙂

  Legendárna afterpárty 

  Čo by bola konferencia bez zábavy v podobe afterpárty? Zakúpili sme si vstupenky s afterparty, takže očakávania boli veľké. Ale…stálo to za to 🙂 

  Afterku odštartovala dražba obrazov od maliarov z ilustrátorskej exhibície DRAWetc. Téma znela jasna: “I believe in my way and that is my victory.” Výťažok putoval nadácii BJP Foundation. 

  Celý večer dopĺňal príjemný hudobný doprovod v podaní BurySax. Moderné skladby v netradičnom podaní DJ-a, saxofonistu, huslistky a speváčky roztancovali dokonca aj nás 🙂 Čo musíme spomenúť a vyzdvihnúť je catering. Ochutnali sme tie najšťavnatejšie tacos a to sme dosť nároční 🙂

  COE 2024 nám dal nielen odborné poznatky, ale aj nezabudnuteľný zážitok. 

  Túžite aj vy po expanzii obzorov, chcete nazbierať nové leady pre váš biznis alebo spoznať zaujímavých ľudí? Basic vstupenku za výhodnú cenu si kúpite tu

  DOSTÁVAJ NOVINKY A PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

  ODOBERAJ NEWSLETTER

  POTREBUJETE SPRIEVODCU V ONLINE SVETE?

  ZAČNIME SPOLU TVORIŤ

  LÁKA VÁS FREELANCING?

  FREELANCUJE S NAMI UŽ OD ZAJTRA

  Zarábame online, žijeme offline.
  Kontaktné údaje
  Letná 49/42, 052 01
  Spišská Nová Ves
  ahoj@targetovo.sk
  +421 950 880 198
  ads@targetovo.sk
  IČO: 51059207
  DIČ: 2120576623
  Newsletter
  Odoberaj náš newsletter
  Targetovo s.r.o © 2024 - všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky
  Certifikovaní partneri
  ahoj@targetovo.sk
  +421 950 880 198
  Spišská Nová Ves
  Zimná 205/70, 052 01
  Slovensko