Hodnoty firmy

Férovosť, dobrý úmysel

Začíname zľahka. Základom pre nás je byť férový a hľadať za všetkým, čo robíme, dobro. Dobrý úmysel sa má nachádzať v akejkoľvek práci a výstupe Targetova.

otvorenosť, voľnosť, minimum pravidiel/zákazov

Práca v online je kreatívna a náročná. Preto chceme, aby si bol čo najviac v pohode. Dáme ti toľko voľnosti, koľko bude treba. Nepozeráme na to, koľko hodín sedíš v kancli. Pozeráme na to, čo urobíš a koľko hodnoty firme a klientom prinesieš.

orientácia na výsledky, ideme na koreň veci

Zbytočné motkanie sa okolo vecí, ktoré nie sú podstatné, nie je to, čomu sa chceme venovať. Dokážeš klienta nasmerovať? Sústredíš sa na to, čo je podstatné? Dokážeš prinášať výsledky?

ziskovosť, zisk pre firmu aj klientov

Prinášať zisk Targetovu a aj klientom je to, čo chceme. Budeme pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel, pridanú hodnotu a peniaze. Radšej povieme nie, ako sa máme trápiť a obmedzovať zisk.

Hodnotenie podľa výkonu, nie času pri práci

Si dobrý? Veľmi radi ťa oceníme. Potrebuješ na sebe zamakať a vzdelávať sa? Dáme ti na to čas, aj priestor. Makač si u nás skvele zarobí, flákač dostane presne to, čo mu patrí.

som prínosom pre spoločnosť a prírodu

Nepozeráme na to, aké máš topánky alebo kabátik. Zaujíma nás, čo vieš urobiť pre spoločnosť a krajší svet. Zapajáš sa do diania v spoločenstve alebo občianskom združení? Podporuješ útulky? Z lesa odnesieš igelitku plnú odpadu? Správaš sa šetrne k životnému prostrediu? Tak máš u nás veľké plus.

pribalím bonus/tip/radu

Niekomu stačí urobiť potrebné minimum. Nám nie. Snažíme sa vždy dodať viac. Pribaliť klientovi radu, tip, bonus. Niekedy robíme aj pro bono, pre dobrú vec. Dobrí klienti si zaslúžia dobrú starostlivosť.

dobré meno jednotlivcov aj firmy, dobrí ľudia v tíme

Som súčasťou tímu. Ako sa pozerajú na mňa, pozerajú sa aj na firmu. Snažím sa zachovať dobré meno firmy? Snaží sa firma udržiavať dobré meno prácou s ľuďmi, pre ktorých ľudskosť a férovosť nie sú cudzie? Daj nám vedieť.

Prvá konzultácia je zdarma

Zatiaľ čo vy váhate, konkurencia vylepšuje reklamu.

Preferované miesto stretnutia

Kontaktné informácie 

Targetovo s.r.o.

Zimná 205/70, 052 01 Spišská Nová Ves
IČO: 51059207
DIČ: 2120576623

ads@targetovo.sk
+421 950 880 198